SUBSKRYBUJ NASZ INSTAGRAM

Przemek Wesołowski

Nazywam się Przemek Wesołowski „SHAMROCK”.

Od dziesięciu lat trenuję sportowców i zwykłych ludzi, przez całe życie związany ze sportem i fitnessem. Wierzę, że osiągnięcie celu wymaga wiedzy, ciężkiej pracy i poświęcenia. Trenowałem najlepszych zawodników w piłce nożnej, pomagałem ludziom przezwyciężyć poważne problemy z wagą, wspierałem moich klientów w rehabilitacji po kontuzji i pomogłem setkom ludzi osiągnąć ich cele sylwetkowe, niezależnie od tego, czy dotyczą one estetyki, wydajności, czy ogólnego stanu zdrowia.

Kiedy zatrudniasz mnie jako swojego trenera, jestem w 100% oddany, aby pomóc Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz. Moje programy online są dostosowane do Twojego życia, są całkowicie osobiste i nigdy nie są takie same.

Przez lata studiowania zdrowia i sprawności fizycznej oraz funkcjonowania ludzkiego ciała zdobyłem dyplom, uczestniczyłem w seminariach i uczyłem się od światowej klasy trenerów, co doprowadziło mnie do zajęć coachingowych i indywidualnych, prowadzenia własnych seminariów, organizowania obozów sportowych i wreszcie otwarcia moja własna siłownia kickboxingu i siłowo-kondycyjna oraz praca w jednej z najlepszych siłowni w Azji, Tajlandii.

Słuchając, obserwując i stosując się do moich metod treningowych, będziesz w stanie realnie osiągnąć swoje cele, niezależnie od poziomu.

DOŁĄCZ DO NAK MUAY CAMP 7
13.08-27.07