SUBSKRYBUJ NASZ INSTAGRAM

O NAS

Witamy na stronie głównej obozu Nak Muay. Jesteśmy wiodącym obozem Muay Thai & Fitness w Phuket w Tajlandii. Nak Muay w języku tajskim oznacza wojownika Muay Thai.

Przygotuj się na doświadczenie fitness Muay Thai w swoim życiu!
13.08-27.07

POZNAJ NAS

Przygotuj się na doświadczenie fitness Muay Thai w swoim życiu! Z setkami zadowolonych klientów Nak Muay Camp jest numerem jeden na Phuket. Jeśli chcesz doświadczyć treningu Muay Thai prowadzonego przez najlepszych tajskich trenerów na Phuket, dzikiego biegu grupowego na górę Wielkiego Buddy, siły i kondycji prowadzonej przez doświadczonych i doświadczonych trenerów, treningu na plaży nad krystalicznie czystą wodą i niezapomnianych wycieczek po tej pięknej wyspie, to my czekają na ciebie. Będziesz cieszyć się autentycznymi tajskimi potrawami przygotowanymi z miłością przez naszych tajskich szefów kuchni, dostarczanych trzy razy dziennie, aby dopasować je do Twojego treningu. Będziesz prowadzony od startu do mety przez gospodarzy Nak Muay, Shamrocka i Pawła, którzy dopilnują, abyś ciężko pracował podczas treningu, abyś mógł w pełni cieszyć się doświadczeniem Nak Muay Camp.

Założyciele obozu, Peter, Paweł i Shamrock to trzej przyjaciele, których łączy miłość do Tajlandii, Phuket i oczywiście sztuki Muay Thai. Ta trójka prowadzi wiele udanych obozów od 2022 roku i staje się dobrze znana.

Ponieważ nasi trenerzy są wieloletnimi patriotami Phuket, dostosowują każdy obóz inaczej do pór roku i świąt w Tajlandii. Obozy mogą obejmować kąpiele słoni, wycieczki łodzią na Wyspę Koralową, prywatne wycieczki katamaranem na wyspę Phi Phi, trening na świeżym powietrzu na opuszczonym dzikim stadionie, imprezy klubowe na plaży, imprezy przy pełni księżyca, spacery na małpie wzgórze i wiele więcej.

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym zawodnikiem czy amatorem, entuzjastą czy początkującym, który chce nauczyć się podstaw i nabrać formy, Nak Muay Camp będzie przeżyciem, którego nigdy nie zapomnisz.

JOIN NAK MUAY CAMP 7
13.08-27.07

THAI COACHES

Poprzednie edycje

Rzuć okiem na nasze poprzednie edycje Nak Muay CAMP i dołącz do ligi aspirujących wojowników, którzy podnieśli swoje umiejętności Muay Thai. Teraz masz szansę stać się częścią tej niezwykłej tradycji. Nie przegap tego zmieniającego życie doświadczenia – zarejestruj się już teraz na nadchodzący obóz Muay Thai w Tajlandii!